piątek, 21 września 2018

O czym jest ten blog?

Jako dziecko i nastolatka dużo pisałam. W większości były to niedokończone opowiadania, komiksy, czasopisma - w dużej części humorystyczne i absurdalne. Inne były ciężkie, depresyjne i mocno symboliczne. W tym blogu chciałabym publikować najciekawsze z nich i tym samym ocalić je od całkowitego zapomnienia.

Moja dziecięca twórczość pochodzi w większości z początku lat 90, ale również z lat 80. Gdy byłam dzieckiem, oczywiste było dla mnie to, że w przyszłości zostanę pisarką. To marzenie jednakże nadal się nie spełniło. Nigdy nie byłam wystarczająco wytrwała lub wystarczająco pewna tego, co mam do powiedzenia. Mam jednak nadzieję, że spodoba Wam się moja często absurdalna i ironiczna twórczość z dzieciństwa.